Blog

Istranca Şömine Odunu

Istranca Şömine Odunu

Istranca şömine odunu, Odun Al firması tarafından şömine kullanıcılarına sunulan ürünler arasından sadece bir çeşididir. İşlem görmüş odunlardan ziyade ıstranca şömine odunları, odanın ısı seviyesini daha çok arttırır. Yüksek ısı kalorisine bağlı açığa çıkan sıcaklık neticesinde tüm oda homojen bir şekilde ısınır. Preslenmiş odunlara nazaran yüksek ısı kalitesi sunan bu çeşit, hem odanızı kolayca ısıtır hem de uzun süre kalıcılık sağlar. Bu sayede fazla kullanılan odun miktarından düşülür ve teferruatlı bir süreç olmaktan kaçınılır.

Odun satan firmalar, soğuk kışı en hafif şekilde atlatmanız için ürünleri kapınıza kadar getirmektedir. Odun Al firması tarafından sağlanan ürünler, en az iki yıl kadar bekletilmiş, yanıcılığı ve kalitesi bakımından üst düzey ürünlerdir. Istranca ve diğer tüm ürünlerin satışını gerçekleştirmekte olan şirketimiz, size en güvenilir hizmeti sunmaktadır. Kötü hava koşullarında ya da dekorasyon amaçlı kullanılan şöminelerde yakacağınız ürünler için bizimle irtibata geçiniz.

Istranca Şömine Odunu Nereden Temin Edilir?

Diğer adıyla Istranca Dağları olarak bilinen Yıldız Dağları, Karadeniz’in kıyılarında paralel olarak uzanan yaklaşık 150 km uzunluğa sahip kıvrım dağlardır. Tüm zorlu koşullarda alanında uzman ekip ve ekipmanlarımız ile bu dağlar üzerinden odunları üreterek gerek sadece fiziksel işlemlerden gerek presleme işlemleri uygulayarak en uygun ürünleri oluşturmaktayız. Bu dağlardan temin edilen ıstranca meşe odunları düşük nem kapasitesine sahiptir. Şömine boyutlarına göre kesim işlemleri uygulanan odunlar, belli prosedürlerle kullanılacak hâle gelir. Yıldız Dağları içerisinde yetişen meşe ağaçlarından elde edilen ıstranca şömine odunları, Odun Al firması tarafından Türkiye’nin her konumuna iletilmektedir. Nem oranını azaltma, bekletme gibi işlemlere tabii tutulan odunlar tüm adreslere sorunsuz bir şekilde iletilmektedir.

Istranca ŞömineOdunu Nasıl Sipariş Edebilirim?

Odun Al tarafından üretilen tescilli ürünlerin siparişi karar ve sipariş olmak üzere iki ana aşamadan meydana gelmektedir. Karar ve satın alma aşamaları aşağıdaki gibidir;

  • Birinci aşama olarak adlandırılan karar aşamasında, ihtiyacınız olan odun miktarına ve ebatlarına karar vermeniz gerekmektedir. Şömine odunlarımız, belli standartlarda kendi içerisinde değişiklik göstermektedir. Bu bağlamda, ıstranca şömine odunu uzunluğu 30 ile 50 cm arasında, kalınlığı ise 10 ile 15 arasında değişiklik gösterir.
  • Satın alma işlemlerini sitemiz üzerinden gerekli bilgileri gerekli sekmelere girerek yapabilirsiniz. Bu kısımda ad, soyad, adres ve diğer bilgiler kötü bir tecrübe yaşanmaması adına sorunsuz bir şekilde girilmelidir.

Istranca Odunu Fiyatları

Istranca odun fiyatları, sabit bir fiyatlandırma üzerinden gitmemektedir. Fiyatlandırma ölçeğinde odunun hangi ağaç türünden elde edildiği (bu noktada ağacın özelliklerine göre yanma ve ısı yayma derecesi değişkenlik gösterecektir), ağırlığı ve kalitesi gibi faktörler etkilidir. Firmamız odun satışını 1 kg üzerinden fiyatlandırmaya koymaktadır. Odun fiyatları ve merak ettikleriniz hakkında iletişim bilgileri aracılığıyla firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir