Blog

Kolay Şömine Yakma

odun al kolay şömine yakma

Odun al tarafından sunulan şömine odunlarımızı kolay bir şekilde yakmanız ve yüksek verim elde etmeniz için sizler için hazırladığımız Kolay Şömine Yakma adımlarımıza aşağıda yer verdik.

Çıralarınızı Tutuşturun

Odun Al Istranca Şömine odunları siparişlerinizde her siparişinizde yer alan şöminelik odun paketlerinizin içinde tutuşturmayı sağlayacak kadar kuru tahta parçası çıralar bulunmaktadır. İlk olarak bu çıralarınızı tutuşturarak şöminemizi yakmaya başlayalım.

Hızlandırma İncelik Odunlarımızı Ekleyelim

Odun Al Istranca Şömine odunları siparişlerinizde her siparişinizde yer alan şöminelik odun paketlerinizin içinde tutuşturmayı sağlayacak kadar kuru tahta parçasının yanında ilk tutuşturma işlemini sürdürecek kadar İncelik Kuru Meşe odunuda bulunmaktadır. Bu odunlar paketinizin en üstünde yer almaktadır. İncelik odunlarınızı da ekleyerek şöminizin ateşinin hızlanmasını sağlayın.

Daha fazla tutuşturma ve hızlandırma şömine odunu isterseniz ayrıca 10 KG’ lık paket olarak aşağıda ki linkten inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Şömine Ateşini İstediğimiz Kıvama Getirme

Odun Al Istranca Şöminelik Odun paketlerimizin içinde şömine keyfinize varmak için tutuşturma, hızlandırma gibi adımları uygulayabilmeniz için tutuşturmalık tahta parçası, incelik kuru odun ve şömine ateşinizi hızlandırabilmeniz için ebatları seçilmiş oranda meşe odunu bulunmaktadır. İncelik kuru odunlarınızda istediğiniz şekilde tutuştuktan sonra paketinizde yer alan şöminelik meşe odunlarınızı ekleyebilirsiniz.

Son Adım Şömineniz Huzur Veriyor

Odun al Şöminelik Odun paketlerinizde yer alan ve uzun süre şömine keyfinizin tadını çıkarmanızı sağlayacak ideal boyutta ki şömine odunlarınızı da tutuşma işlemi sağlandıktan sonra ekleyerek şöminenizin huzur verici görüntüsüne kavuşabilirsiniz.

Keyfini Çıkarın

Odun Al Istranca Şömine Odunları müşterilerimizin şömine keyfini en güzel şekilde sürmesi için tutuşturmalık, hızlandırma incelik ve uzun süre şömine keyfi sağlayacak boyutta meşe odunlarını içerisinde barındırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir