Blog

Şömine Odunu Islak, Yaş, Kuru Nedir Bunlar?

Şömine odunu deyince akla gelen şömine odunu nasıl olmalı? sorusunun cevabı iyi havalanmış, meşe türünde ve mümkünse en az 1 yıl bekletilmiş şömine odunu olmaktadır. Peki duyduğumuz odun sipariş verdim ama ıslak geldi şikayetlerine sebep olan genel sorun nedir bu makalemizde bundan bahsedeceğiz.

Islak Şömine Odunu ile Yaş Şömine Odunu Karmaşası

Genel de sipariş verdiğiniz şömine odunlarınızda size hayal kırıklığı yaratan odun ıslak geldi şikayetlerinin başında odunun henüz yeni kesilmiş olması ve bu sebeple içinde yoğun nem barındırmasıdır. İyi bir şömine odunu en az 1 yıl bekletilmiş olmalı. Odun Al Istranca Şömine Odunu 2 yıl bekletilmiş şömine odunu olarak şu kategoride inceleyebilirsiniz tam olarak şömine keyfinizi garanti eder.

Eğer gerçekten iyi havalanmış ve bekletilmiş meşe türünde şömine odunu siparişi vermezseniz odunlarınız size nemli ulaşabilir ve buda odunlarınızın şöminenizde istediğiniz şekilde yanmamasına sebep olabilir.

Şömine Odunu Nasıl Olmalı?

Şöminenizde kullanacağınız şömine odunu en az 1 yıl bekletilmiş ve iyi havalanmış olmalı. Bu sayede iyice içi kurumuş olan odunlarınız yüksek ısı düzeyinde yanar. Gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz aşağıda ki Lüx 2 yıl bekletilmiş şömine odunlarımızı tercih edebilirsiniz.

Lüx 2 yıl bekletilmiş yuvarlak şömine odunu

Lüx 2 yıl bekletilmiş kırılmış şömine odunu

En Çok Satan ürünlerimizi aşağıda listeledik.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir